De Start and Go is meer dan alleen rijden met de Buggy
U wordt ontvangen met koffie/thee en boerencake. Vervolgens krijgt u een korte uitleg over het gebruik van de Buggy en wordt er een groepsfoto gemaakt als herinnering. Heeft iedereen de uitleg opgeslagen? Dan gaan we genieten van de Buggy route over de verharde wegen van de Veluwe. Kijk uw ogen uit, geniet en ervaar het zelf. Deze route laat u vele mooie plekjes op de Veluwe zien. Geniet niet alleen van de zon op uw gezicht en uw haren in de wind, maar beleef ook de kick van het Buggy rijden!
Let op!
Alle bestuurders dienen in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs.
Hier wordt vooraf een kopie van gemaakt. Vergeet deze dus niet.
Mensen zonder rijbewijs of kinderen vanaf 3 jaar (in een eigen meegebracht kinderzitje) kunnen mee als bijrijder voor de reguliere prijs van het arrangement.
Kledingadvies:
Makkelijke zittende kleding.
We raden u aan om eventueel schone/droge kleding mee te brengen (een regenpak is geen overbodige luxe).
Prijs
40.- per persoon
Dit arrangement is mogelijk vanaf 6 personen
Leuke en sfeervolle evenementenlocatie voor bruiloften of andere feesten, vergaderingen of teambuildingactiviteiten. Zeker het overwegen waard als je iets in de omgeving zoekt!
Michel van Ginkel
Fantastisch beleving op de loopsteps door de omgeving, zeer geslaagde middag .et onze collega’s van Estivo travel.
Koos Bos
We wilden heel graag ons 12,5 jarig huwelijksjubileum vieren met een BBQ met familie en vrienden. Alleen is dat in november nog niet zo vanzelfsprekend, zonder dat iedereen buiten verkleumd van de kou. Bij de Blokhut kun je binnen BBQen met een echte steenkool barbecue! Vandaar dat onze keus snel gemaakt was. We werden desalniettemin uitgenodigd de locatie te komen bekijken en vervolgens werden onze wensen op een ongedwongen wijze geïnventariseerd. Op de avond zelf werden wij verrast door de geweldig mooie kerst aankleding van de zaal. Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam en het eten en drinken smaakte geweldig. Het overtrof onze verwachtingen en daarom raden wij ook iedereen, die iets moois te vieren heeft, gebruik te maken van de Blokhut.
Gonda
Gezellig sfeertje erg leuk voor familie bedrijfs of gewoon met vrienden om er naar toe te gaan
Wesley Bakker
Goede bijeenkomst en diner met de collega’s
Ahrend Nagel
Erg gastvrije mensen erg leuke omgeving
Sandra Plug
Bedrijfs feest gehad. En het was goed geregeld.
Eten was echt fantastisch.
Robin Jansie
Geweldige locatie met vriendelijke bediening en heerlijke bbq
Anita Van Lieshout
Super leuke tocht met de E-cruiser gemaakt door t mooie buitengebied van Putten!!
Aardige mensen hartelijke ontvangst met cake en koffie! Route is goed aangegeven!
Gerdien den Hartogh
Leuke tour gemaakt met de E-scooter. De familie opgedeeld in twee groepen om aan het einde de kluis te kunnen kraken. Helaas zowel de mannen als de vrouwen groep is het niet gelukt. Vier sterren omdat de ontvangst van de groep wat ons betreft nog beter zou kunnen. Het welkom
gevoel zou wat warmer mogen. Een geslaagd uitje, aan te bevelen!
Matty Haalboom
Uw dag op maat? Dat kan bij De Blokhut! Kies uit onze diverse activiteiten van spectaculair tot lekker.