Buiten, maar ook lekker binnen is BBQ-en mogelijk! Dat kan niet overal, dus kom naar De Blokhut.
Ons vlees komt vers van de boer en gaat direct naar de slager in de omgeving. De lijntjes zijn kort waardoor u meteen verschil proeft in versheid van ons vlees.
De boer geeft veel aandacht aan de gezondheid van de dieren en heeft een duidelijke visie op het houden van gezonde dieren zonder gebruik van medicijnen.
Een persoonlijke kok bakt graag voor jullie op onze exclusieve houtskool BBQ. Door de houtskool proeft u meteen het verschil. Het vlees wordt bereid op een schaal/plaat rondom de houtskool. U proeft dus geen houtskool zoals vaak wel op een BBQ rooster.
Prijs:
30.- per persoon voor volwassenen
15.- per persoon voor kinderen tussen de 4-12 jaar
Vanaf 50 personen
Optioneel ter uitbreiding:
3.75 per persoon voor fruitsalade
6.5 per persoon voor vis en vissalade
Bijzonderheden:
Kinderen t/m 4 jaar eten gratis mee
Heeft u of één van uw gasten een dieet of allergie dan horen wij dit graag van u zodat wij hier rekening mee kunnen houden.
Alle aangegeven prijzen zijn per persoon en inclusief BTW.
Een gezellige locatie met heerlijke verzorging en gezellige sfeer.
Arjan van Midden
Het was als vanouds weer super gezellig. Tot het volgende feestje van ons!
Jannie en Arend
Buggy rit was zeker een aanrader!
Jannick Brusse
We hebben een hele leuke middag gehad met onze familie, 14 personen
Wat hebben wij een plezier gehad! Een deel van de familie ging op de lopifit en een deel op de e-cruiser.
Leuke puzzeltocht route door Putten en door het bos.
Alles was goed geregeld, duidelijke uitleg vooraf.
Koffie/thee en frisdrank en een plak cake hoorde er ook bij!
Met elkaar op de foto, was een hele leuke herinnering van een leuke middag!
Zeker een aanrader!
Familie Plasmeijer
Geweldige rit gehad! Mooie sensatie, met 10 personen een ronde gemaakt. Lekker door de bossen en over de zandpaden Zeker een aanrader!
Lisa
Super goede ervaring gehad met de Blokhut!! Afgelopen zaterdag ons bedrijfsuitje gehouden. Leuke country/western avond gehad!! De avond begonnen met een heerlijke tomatensoep met stokbrood, daarna echte “Western” spellen gespeeld ( super leuk om te doen!! ) en de avond afgesloten met een super geregelde BBQ! Genoeg vlees, salades en brood voor iedereen! Ook ging de muziek nog lekker aan, en gingen met z’n allen de dansvloer op!
En het personeel was top!!! Super vriendelijk en erg gezellig!! Ze zorgden ervoor dat we niks te kort kwamen! De blokhut krijgt van mij een dikke 10!!! Wij komen er zeker nog een keer terug!!
Esther
Super geslaagd vrijgezellenfeest gehad bij de Blokhut! Alles was prima geregeld en gezellig personeel! Top!
Marjan Verhoef
Super leuke dag gehad! E-cruiser en buggy rijden was helemaal te gek.
Cor Arlar
Leuke tocht met de Buggy’s door een prachtige omgeving.
van Steijn auto's Garage/Autobedrijf
Erg leuke middag gehad door solextour in de bossen te doen tijdens vrijgezellenuitje. Het personeel was daarbij vriendelijk en erg behulpzaam. Een echte aanrader!
Pieter Overtoom
Uw dag op maat? Dat kan bij De Blokhut! Kies uit onze diverse activiteiten van spectaculair tot lekker.